sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Výroční valná hromada SDH MP za rok 2014

Zprávu o činnosti sboru přednesl Z. Smíšek,  zprávu o činnosti MH M. Špaček, zprávu o hospodaření J. Špirit, zprávu revizorů účtu Z. Malý.

Zároveň na této VH proběhla volba návrhové komise a volební komise, volba členů nového výboru sboru (veřejné hlasování), kontrolní a revizní rady, volba zástupců na VVH okrsku, volba zástupců  na shromáždění OSH Beroun.

Plán činnosti na rok 2015 přednesl J. Štětka

Rovněž byla předána i ocenění členům sboru.

Obě družstva, ženy i muži, obdržela okrskové poháry za vítězství v Lize okrsku Chyňava.

Odstupujícím členům výboru byly předány drobné dary s poděkováním za jejich činnost. Jedná se o Zdeňka Smíška a Davida Štětku za 5 let činnosti,  Jaroslava Špačka st. a Jaroslava Špirita za 41 let činnosti ve výboru SDH MP.

Velmi si vážíme zdravic, poděkování za činnost a přání do nového roku od starosty obce Chyňava, zástupce OSH  a zástupců okrskových sborů. Děkujeme.

 

[4.1. 2015 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Přivítání se ujal starosta sboru J. Štětka Zprávu o činnosti sboru přednesl Z. Smíšek Předání čestného uznání sboru převzal J. Bílý a Romana Bartoše zastoupil L. Bartoš Čestné uznání SHČMS převzala Z. Vořechová Medaily za příkladnou práci zaslouženě převzala I. Krbcová Medaily sv. Floriána převzal J. Hřebík a A. Konvalinka Předání pamětní mediale k výročí 150 založení Českého dobrovolného hasičstva Ocenění J. Špirita a J. Špačka za dlouholetou činnost ve výboru sboru Naše děvčata Poslední skupinky na sále 
Komentáře

Michal (4.1. 2015 - 21:10 )
Doplnil jsem pár fotek, udělal jsem jen úzký výběr. Ještě jsem se nesžil s novým foťákem a něco se mi úplně nepovedlo.Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná dva bez jedné (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru