sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH Soutěž o Putovní pohár obecního úřadu Hýskov 5.7.2013

Pro soutěžení byl poměrně jasně vyhrazený čas a tak jsme se s Honzou Blahovcem domluvili, že budou všichni používat stejnou mašinu.
Jako první začali mladší hasiči. V obou útocích jsme měli čas vždy o něco horší a tak v kategorii mladších Hýskovští vyhráli. Na naší straně bylo pár zádrhelů, v prvním útoku v sestavě ( Matěj Špaček -koš, Žofka Radechovská-B na stroj, Míša Stehlíková - B spoj, Honza Kučera a Vojta Radechovský - rozdělovač, Kačka Špačková - levý proud a Dominik Čermák - pravý proud) se Matějoví nepovedlo vzít napoprvé košík a musel se pro něj vracet.
Ve druhém útoku (složení Adam Šimek - koš, Lukáš Soukup - B na stroj, Žofka Radechovská - B spoj,  Honza Kučera a Vojta Radechovský - rozdělovač, Matěj Špaček- levý proud a Míša Stehlíková- pravý proud) jsem mimo jiné při přípravě na platě přehlídnul, že jsou na rozdělovači zavřené ventily a tak se nepovedl takový čas, v jaký jsme doufali.
Poté přišla řada na starší. Naše družstvou nastoupilo v sestavě (Jirka Bílý - koš, Julča Melicharová - savce, Martina Stehlíková - stroj, Majda Zajíčková - béčka, Filip Melichar - rozdělovač, Andy Jungmanová - levá proud a Kačka Zajíčková - pravý proud). V obou útocích se povedlo udělat lepší čas než Hýskovští (nejlepší dosažený čas našeho družstvy byl 19,2 s) a tak ve starších tentokrát patřilo vítězství Přílepákům.
Po odsoutěžení probíhal hezký program oslav, který byl zaměřený zejména na děti a tak si i některé naše děti zapojili do programu oslav.
Poté proběhlo vyhlášení soutěže a předání cen. Za výhru dostali staší mimo jiné skutečně stylový hasičský dort a do držení putovní pohár.
Děkuji tímto hasičům z Hýskova za hezkou soutěž ( tento rok už druhá po noční soutěži), která probíhala za pohodových a férových podmínek.. Všechno byllo jako vždy skvěle připravené, takže s takovými soupeři je radost soutěžit.

Tentokrát jsem moc nestíhal fotit a tak je v galerii jen pár fotek z vyhlášení, ale možná budou hezké fotky u někoho z rodičů.

 

[6.7. 2013 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Přátelské podání rukou soupeřům Čast soutěžních družstev Družstvo starších Družstvo starších z Hýskova Ocenění družstva starších starostkou Hýskova p. Týlovou Družstvo starších 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná šest bez tří (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru