sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Žloukovické brodění - 5. 7. 2013

Soudě podle oblíbenosti u sborů je Žloukovické brodění pravděpodobně nejatraktivnější soutěží sezony. Možná právě pro svou náročnost a odlišnost. Proto se už účast našeho sboru stala tak nějak samozřejmostí.

Jak je napsáno již v úvodu, postavila se tři družstva v následujícím složení:

ŽENY: Míša Nejedlá, Katka Poštová, Ivana Krbcová, Eliška Vořechová

MUŽI A: Pavel Nejedlý, Martin Tryner, Michal Špaček, Jirka Smíšek

MUŽI B: Jára Rynda, Jarda Špaček ml., Lukáš Konvalinka, Honza Šnaidauf

 

Celá soutěžní trasa je náročná na fyzické síly a čtyřčlenná družstva se musí porvat s několika úkoly. Po vyběhnutí přenést hadice a proudnice na určené místo prolezením dvou tunelů, zavěsit žebříky (ženy pokládají), slanit ze železničního mostu do řeky,  jet na raftu, vyzvednout barel (symbol tonoucího), zdravověda (masáž srdce a stabilizovaná poloha), běh s raftem a nošení kbelíků s vodou.

První z našeho sboru nastoupili na start muži B. Vedli si velmi dobře a v konečném pořadí obsadili 5. místo.

Muži A se drželi Caesarova výroku „ Přišel jsem, viděl a zvítězil.“ a po výborném výkonu si odvezli 1. místo a Putovní pohár.

Bohužel nám ženám se takto nezadařilo. Nevylovily jsme barel, čímž se nám spolu s pomyslným tonoucím utopily i naděje na umístění. I přes tento fakt jsme soutěž dokončily.

Děkujeme tímto hasičům ze Žloukovic za tuto netradiční, zajímavou a pěkně připravenou soutěž.

[5.7. 2013 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Taktické pokyny To je jasný, to uvážu za chvilku. Družstvo mužů B na startu Družstvo B po průlezu potrubím Jára Špaček na slanění Jarda Rynda jistí Je čas i na krátký interviu s novináři Nástup do lodi Družstvo mužů B u kýblů Běh s člunem do cíle Družstvo žen startuje Děvčata na výlezu z potrubí Misa v rece Holky u člunu U kýblů U kýblů Holky v cíli - únava a zklamání  Výsledková listina 
Komentáře

Michal (6.7. 2013 - 01:04 )
Přidal jsem fotogalerii a pár fotek. K rannímu úspěchu jsme odpoledne s dětma přidali vítězství MH starších v Hýskově.Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná šest bez tří (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru