sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902
9.6.2012 - 12. ročník Memoriálu zasloužilých hasičů v Trubíně

9.6.2012 - 12. ročník Memoriálu zasloužilých hasičů v Trubíně

Za celkem příznivého počasí a hojné účasti okolních sborů se v sobotu odpoledne konal v Trubíně již 12. ročník soutěže v požárním sportu „Memoriál zasloužilých hasičů“.
Za náš sbor se zúčastnila dvě družstva – muži a ženy.
První část soutěže, netradiční štafetu, začínaly ženy a až poté pokračovali muži. Úkolem bylo nabrat vodu pomocí režných věder, prokličkovat mezi hasičáky a srazit terč. Po třetím úspěšném sražení se čas zastavil. Bohužel ne u našich družstev. V této části soutěže se nám nedařilo, a tak někteří členové museli proběhnout trasu znovu, abychom dosáhli třech sražených terčů.
Družstva bojovala ve složení:
Ženy: Míša Nejedlá, Gabča Poštová, Eliška Vořechová a Štěpánka Vořechová
Muži: Martin Tryner, Jirka Bílý, Pavel Nejedlý a Lukáš Konvalinka
Po malé přestávce na občerstvení a přípravu materiálu se začaly odbíhat požární útoky, tentokrát začínali muži. K dispozici byly dvě základny, a tak útoky plynule navazovaly.
Naše družstvo mužů si vylosovalo startovní číslo 3 a běželo ve složení:
koš – Jára Rynda, sání – Lukáš Konvalinka, stroj – Martin Štětka, béčka – Vojta Morčuš, rozdělovač – Pavel Nejedlý, levý proud – Martin Tryner, pravý proud – Jirka Bílý
Kluci rozběhli útok velice dobře, aspirovali na výborný čas….ale bohužel ne příliš dobře natažená béčka nedovolila proudům doběhnout až k čáře, a tak Jirka s Martinem měli co dělat, aby terče srazili. To se povedlo splnit v čase 22,86 s a v konečném pořadí muži obdrželi diplom za 8. místo.
Následovala opět krátká přestávka, nutná k posunutí terčů a následně započaly útoky žen. Naše ženy šly na start druhé, přičemž na béčkách vypomohl Jirka Bílý.
koš – Gabča Poštová, sání – Míša Nejedlá, stroj – Aneta Koubíková, béčka – Jirka Bílý, rozdělovač – Iva Krbcová, levý proud – Štěpánka Vořechová, pravý proud – Eliška Vořechová
I přes druhý nejrychlejší požární útok s časem 23,39 obsadily ženy 4. místo.
Memoriál se celkově vydařil, počasí po dobu soutěže vydrželo bez deště, ale hlavně nedošlo k žádnému vážnému zranění. A to je podstatné.
 
[9.6. 2012 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Společné foto soutěžních družstev 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Telefonem se zatloukaj hřebíky (ano/ne)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru