sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Zápis ze schůze výboru SDH z 9.1.2009

- starosta sboru p. Štětka předal Petrovi Kšírovi ocenění za 20. let činnosti
- p. Štětka se vyjádřil ke zprávě o činnosti SDH p. Malého na výroční valné hromadě, vysvětlil, že osobní příspěvky měly být součástí diskuze a ne součástí vlastní zprávy.
- p. Špirit přednesl vyjádření k průběhu VVH, záporně hodnotil některé komentáře p. Malého i vyjádření k rozporům ve sboru.
- p. Vořech se vyjádřil ke zprávě p. Malého formou výhrad k jeho vystoupení na VVH a k formě zápisů do kroniky sboru ( označil zápisy do kroniky jako tendenční)
-  bylo projednáno ustavení pevných termínů konání pravidelných schůzí výboru vždy na první pátek v měsíci od 19 hodin. Termíny budou včas umístěny na internetové stránky sboru
-  v pátek 16.1.2009 proběhne schůzka členů zásahové jednotky v 19 hodin v hasičárně (pozn. autora -  změna termínu s ohledem na výcvik JPO na HZS v sobotu 17.1.2009)
-  Petr Kšír informoval, že SDH Chyňava je nově zařazena do kategorie JPO II
-  sbor zakoupí 4 komplety vycházkových uniforem (3x pro muže a 1x pro ženy)
-  bylo schváleno příspěvky členů dávat pouze k životnímu jubileu a ke svatbě člena sboru, nikoli na jiné akce. Žádost o sponzorství maturitního plesu p. Ireny Malé byla zamítnuta.
-  výbor se zabýval návrhem Michaly Ryndové uspořádat soutěž Brdské ligy. S ohledem na předpokládané nároky na organizaci zajistí Michala Ryndová soupis činností potřebných pro uspořádán Brdské ligy (co vše bude třeba zajistit, kdo to bude mít na starosti a přepokládané ceny jednotlivých položek).
 

[9.1. 2009 - Špaček Michal]

Komentáře

Michal (13.1. 2009 - 16:00 )
Za chybu jména si sypu popel na hlavu. Už jsem to opravil.

Miren (13.1. 2009 - 13:03 )
Ctěla bych se také vyjádřit k VVH.Pan Malý jen vyjádřil svůj názor k věcem ,které se neřeší a řešit by se měli.Chválím ho,že si stojí za svým názorem.Jinak když se panu Vořechovi nelíbí,jak se píše do kroniky,tak ať si tam píše sám(určite to zvládne mnohem lépe).A ještě malá poznámečka Michaela Urbanová je již skoro osm let vdaná ajmenuje se Ryndová.To jen pro pořádek.Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Prase je zelenina (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru