sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Memoriál v Hýskově

Tuto zářijovou sobotu vyrazilo družstvo modrých na již tradiční podzimní sportovní klání do Hýskova. Od půl 10 probíhal štafetový běh, ve kterém nás reprezentovaly Andy s Vendy. Andy se lehce přenesla přes příčné břevno a s ladností jen jí vlastní se protáhla okýnkem, za čárou předala pomyslný štafetový kolík Vendy, která nejprve spojovala a poté rozpojovala koncovky dvou hadic, v závěru ještě přenesla hasicí přístroj a vběhla do cíle v čase 28, 93s.

Útok probíhal podle našich představ, od minulých soutěží jsme trochu pozmněnily systém skládání materiálu na platě. Miren se senzačně naučila šroubovat sací koš dole na podložených klíčích, tím pádem má Michala na stroji daleko více času a může pomoci ve spojování děvčatům vpředu. Také Irča má o trochu více spojů, než měla ještě na začátku sezóny. Po odstartování sice Miren křičí na Janu máááám( myslí tím našroubováno), ale neměla a šroubovala za běhu ke kádi, Michala s přehledem ostřílené strojnice omrkne situaci, bleskově zhodnotí a okamžitě přidává na obrátkách. Lucka s Irčou výborně roztáhly a Andy s Vendy už jen chviličku čekají na vodu a sestřelují, když se časomíra zastavuje na krásném čase 22, 85s.

V konečném součtu 2 bodů ( po jednom bodě za štafetu a druhém za útok) jsme na prvním místě. Štafetu i útok jsme běžely v obvyklém složení.

Vyhrály jsme krásný pohár za první místo, tašku plnou drobných dárků a tác plný zabijačkových pochoutek. Také putovní pohár, který bude uložen po celý následující rok v hasičárně na Přílepích.

[19.9. 2010 - Zdeněk Malý]

Fotogalerie

Andrea po překonání příčného břevna Wendy po spojení hadic ještě jednou Wendy, tentokrát s hasicím přístrojem elasťáky, Andy průkopnice, Wendy pokračovatelka dobrá nálada před útokem v podstatě jsme všechny vysmáté v plné přípravě plata Jana, Michala a Miren s košem ještě je spousta času Lucka se mazlí s barbusem a Michala má připraveno přípravy na útok vrcholí Miren rovná savec, Lucka dokončuje rozdělovač z leva: Irča, Wendy, Andy, Lucka, Míša, Miren a Jana ukázková spolupráce na platě pěkně rozvinuté vedení voda................ hezký to pohled, první a druhé místo - PŘÍLEPY společné foto vítězky ještě jednou, družstvo modrých - 1. místo 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Petr a Pavel jsou ženy (ano/ne)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru