sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Brdská liga Malé Přílepy

Celý předchozí týden se odehrával v duchu příprav na Brdskou ligu.

Ve středu jsme se dozvěděly, že fotbalové hřiště zřejmě nebude vhodně upraveno, neboť došlo k poruše na sekačce, nato  proběhla porada družstva a ve čtvrtek jsme vyrazily vyzbrojeny hráběma, sekačkou a přívěsným vozíkem na hřiště do Chyňavy. Po příjezdu  jsme dlouho nebyly schopny slov, jen jsme pohlížely na neposekanou polovinu hřiště. Druhá byla posekaná, ale neshrabaná. Některé jsme popadly hrábě, některé nosily shrabanou trávu do vozíku. Nakonec byly odvezeny tři  vozíky plné čerstvě posekané trávy. Leoš Nejedlý nakonec zbytek hřiště posekal. Tento den jsme odcházely s pocitem dobře vykonané práce a těšily jsme se na nadcházející víkend. V pátek Jana, Lucka a Irča začaly s přípravou guláše a dalších pochoutek. Odpoledne jsme vyrazily společně s manželi připravit dráhy, vyměřit startovní čáry, značky.

V sobotu byl sraz v půl 8 před hasičárnou, Čolda domluvil náklaďák ve kterém jsme převezli vše potřebné, potom  auto posloužilo komentátorovi a Jirkovi, který stejně jako loni pouštěl po celý den hudbu.

Od rána se hřištěm linula vůně připravovaného guláše, pak se přidala vůně grilovaných kuřecích steaků, hermelínů a sekané. Limo a pivo bylo připraveno( chlazení vázlo), ale Zuzka začarovala a chlazení se umoudřilo.

A nyní už k samotné soutěži. Po úvodní státní hymně proběhlo rozlosování družstev a krátce po jedné hodině se odstartovaly přípravy k prvním útokům. My jsme nastoupily  jako 17té z 22 družstev. Žen bylo 8, takže do play off postupovalo prvních 6 družstev. Naše modrá děvčata musela útok opakovat, protože časomíra se sice rozběhla, ale terče zůstaly nepřipraveny. Po opakovaném útoku jsme šly do rozstřelu s líchovskými. Vendy nepobrala kolo a celou cestu k terčům táhla obě céčla rozmotaná, Míša přidala o sekundu později a líchovská děvčata nás pokořila a postoupila do bojů o finále. Nám zůstala šestá příčka.

I přes drobné nedostatky si myslím, že soutěž byla dobře zajištěna. Toto cestou chceme ještě jednou moc poděkovat všem, kdo nám dodali ceny pro zúčastněné sbory, sboru Železné  a Trubínu za zapůjčení kádě, Lhotce za zapůjčení plata, Hýskovu a Chyňavě za dodávku vody, Horním Hbitům za obsluhu a půjčení časomíry, SK Chyňava za pronájem fotbalového hřiště, Jirkovi Pulcovi za vynikající hudební doprovod po celé odpoledne, Trochymu za výborný komentář, startérovi Honzovi Kolářovi, také hostům - p. Nejedlému, p. Kšírovi, který uvítal soutěžící a popřál jim mnoho úspěchů a také řediteli HZS Beroun panu Plk. Mgr. Milanu Novákovi. Naše poděkování patří také rozhodčím plat, nástřiků, přešlapů, měření hadic, také těm, kteří se starali o naše žaludky:. Milanovi a Zdeňce Hrudkovým, Marii Štětkové, Zuzce Husákové a zapisovatelce a zdravotnici v jedné osobě Míše.

Složení útoku: koš - Mirka Karásková, savce - Jana Urbanová, stroj - Michaela Ryndová, béčko - Irča Malá, rozdělovač - Lucka Hřebíková, proudy Vendy Malá  a Andy Štětková

Příští rok se chceme opět stát pořadatelkami Brdské ligy i přes nepřízeň , nepodporu a úplný nezájem našeho sboru.

 

[15.8. 2010 - Zdeněk Malý]

Fotogalerie

příprava gulášku myšák u zdroje jak na to? připravit plachtu Slávek a Myšák na to přijdou sláva, jeden už stojí a zase jídlo příprava na první útok pekelné spoustředění jdem na to odstartováno Lucka má páru ještě sešroubovat savce.. přidat plyn.. a v klidu to tam picnout co, je?....nešel čas? půjdem ještě jednou tak to předvedem ještě jednou Lucka se dnes cítí to dáme Vendy s Andy makaj košíkářka vše pozoruje ze zadních pozic hlavně proudařky neutopit kam ta Andy míří??? konec nadějí na lepší umístění 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná pět bez dvou (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru