sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Noční soutěž Zalužany 31. 7. 2010

A zas tu máme nočku. Sice v oslabení, neboť holky Myšákovic se sluní na březích moře v Chorvatsku, ale máme na příbramsku spřátelené sbory, které ochotně zapůjčí své členky oslabeným družstvům, aby si mohly zaběhat a zúčastnit se této velmi atraktivní soutěže. Jana vylosovala poslední ženské místo - 9. Mužských družstev bylo 16.  Soutěž začala těsně před úplnou tmou. Čas 23,43s nám zaručoval po prvním kole druhé místo za družstvem Lhotky. Ve druhém pokusu měla myšáková takovou klepačku na spoji béček, že parádně kousla a nemohla rozpojit. Silou vůle nakonec béčka rozpojila a znovu, už dobře, spojila. Na stroj se zadařilo spojit okamžitě. V druhém útoku  se zadek moc nevyznamenal. S časem 27, 29s jsme v konečném zúčtování  skončily na hezkém podstupínkovém čtvrtém místě.

Domů jsme dojely kolem 3, 15hod. Vlek, na kterém vozíme soutěžní stroj a další potřebné, jsme zaparkovaly u Andy na dvoře a odebraly se do hajan. Dopoledne Urbani a Ryndovi uklidili stroj do hasičárny, pověsili hadice a vrátili vlek p. Štětkovi.

Složení družstva: koš -  Katka Hanžlová ( Chotilsko), savce - Jana Urbanová, stroj - Michaela Ryndová, béčka - Marie Malá, rozdělovač - Lucka Hřebíková, pravý proud - Andy Štětková, levý proud - Bára Fiřtová ( Kotenčice)

 

[5.8. 2010 - Zdeněk Malý]

Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Z brambory je ohryzek jako z jablka (ano/ne)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru