sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Brdská liga Líchovy 25.7. 2010

Po ranní česnečce, kávě, čaji a dobrých závinů jsme pomalu začaly připravovat hadice, mašinu a další potřebnosti pro dnešní útoky. Lucka přijela v dost zbědovaném stavu, včera slavili v Kubově rodině nějaké ty narozky. Andy dorazila v olympionické formě. Dnes Jana vylosovala 16, takže hezky uprostřed, protože celkově se zúčastnilo 31 družstev, z toho opět 10 ženských. Ženská družstva od začátku podávala velmi nadupané výkony, dva časy pod 21s, nastoupily jsme s nadšením. Dnes Michalu na stroji zastoupila Myšáková. Zase po dvou letech. Po odstartování jsme vyrazily všechny do boje, proběhly jsme kolem rozhodčích, ti měly hrůzu ve vočích, S časem 21,17s jsme postoupily ze třetího místa. V rozstřelu jsme porazily měcholupská děvčata a mohly jsme trochu uklidnit nervy. O semifinále jsme se utkaly s Líchovama, přestože máme líchovské rády, moc jsme si přály je porazit. Štestí nás ale  opustilo, Myš předek dobře utopila a my se musely sklonit před umem líchovských děvčat. Líchovy nakonec skončily druhé, Petra má opět nejrychlejšího proudaře a dnes i čas těsně pod 18s, což je rekord BL v ženách. S radětickými jsme boj prohrály, Myš přidala podle plánu, tedy když Lucka byla skoro na místě, Irče vylítlo béčko tak dva metry do vzduchu, Lucce to vytrhlo rozdík o dva metry zpátky a Vendy už neměla šanci svá céčka dotáhnout. Lucka s Irčou jí pomohla dotáhnout, ale v kádi už bylo vody po dně, tak jsme útok , snad poprvé, nedokončily. Přesto v tomto našem posledním útoku dala Andy svůj nedělní osobáček 19,80s.

Za čtvrté místo jsme dostaly pohár, diplom a bezkonkurenční bábovku, kterou jsme po příjezdu u myšáků snědli.Zhodnotily jsme naše dvoudenní klání a v pondělí odpoledne máme taktickou poradu ohledně pořádání Brdské ligy.

[25.7. 2010 - Zdeněk Malý]

Fotogalerie

večerní siesta čekání na neděli Vendy to zmákla je to síla, krásný oblouk a Vendy nedotáhla poslední přípravy........... Miren na koši a Jana bojuje se savcem podání ruky se soupeřkami z Radětic velká snaha v boji o třetí místo diplom, pohár a bábovka a také gratulace krásné 4. místo pro úspěch ještě jednou 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná tři a sedm (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru