sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Memoriál zasloužilých hasičů Dublovice

Za deštivého sobotního rána vyjížděly naše ženy na Memoriál do Dublovic na Sedlčansku. Po průjezdu Dobříší na nás vykouklo sluníčko a doprovázelo nás celý den.

Soutěž zahájila domácí děvčata, která také první kolo uzavírala. Naše modré nastoupily k prvnímu útoku v půl dvanácté, jako poslední z ženských družstev. První útok se zadařil za 21, 34s. Po patnáctiminutové přestávce začalo druhé kolo. Náš čas byl třetí nejlepší se ztrátou 0,14s. na druhou Lhotku a první bylo družstvo z Líchov (  jejich čas 21,13s). Ve druhém pokusu Irča nestihla Lucce roztáhnout Béčko a tak jsme čas nevylepšily. Naše pokusy byly téměř totožné, druhý pokus - čas: 21,79. Lhotka i Líchovy oba své druhé pokusy vylepšily o 2 a 8 setin sekundy. Ostatní družstva své pokusy nevylepšila a zůstala za námi.

Po celý den nám počasí přálo. Za třetí místo jsme si vylosovaly pytel granulí a láhev jahůdek, též jsme rozšířily počet našich krásných pohárů a diplomů.

Složení družstva: koš - Mirka Karásková, savce - Jana Urbanová, stroj - Marie Malá, béčko - Irča Malá, rozdělovač - Lucka Hřebíková, pravý proud - Andrea Štětková, levý proud - Vendy Malá

 

[20.7. 2010 - Zdeněk Malý]

Fotogalerie

příprava na útok soustředění před výstřelem druhý útok Lucka, Irča a nerozmotané béčko konec nadějí na opravu času hádej, který je náš? věcné ceny vyhodnocení na stupních vítězů výsledková listina Lucka, Irča, Jana, Vendy a Andy se radují ze třetího místa, modrá přílepská a žlutá líchovská družstva žen 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Telefonem se zatloukaj hřebíky (ano/ne)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru