sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902
5.7.2010 - Žloukovické brodění 10.ročník

Tato netradiční a náročná soutěž je složena z několika etap: překážkový běh, slanění z místního mostu, jízda na raftu, zdravověda, nošení kbelíků s vodou a běh s raftem do cíle. Celé soutěžní družstvo absolvuje všechny etapy společně s využitím a nasazením všech sil.

V letošním - jubilejním 10. ročníku nastoupilo naše družstvo ve složení: Gábina Poštová, Kačka Poštová, Míša Nejedlá a Štěpánka Vořechová. Účast ženských družstev byla minimální, spolu s naším družstvem se zúčastnily ještě ženy z Chyňavy.

I přes malý počet soutěžních družstev žen (2) nebyla naše úloha jednoduchá. Ačkoliv byly soutěžní podmínky mnohem příznivější než minulý rok, velký počet soutěžních družstev mužů je velmi ztížil. Účast 20 mužských družstev pro nás znamela dlouhých pět hodin čekání. Ale dočkaly jsme se, na start jsme nastoupily jako poslední družstvo.

Výstřel ze startovní pistole pro nás znamenal nejen začátek závodu, ale také první krok k obhájení vítězství. Do cíle jsme doběhly v čase 9m 30s.

1. Malé Přílepy   09m 30s
2. Chyňava         10m 19s


10. ročník Žloukovického brodění se vydařil nejen díky krásnému počasí, ale také po stránce sportovní. I přes vysokou účast soutěžních družstev, která znamenala velkou konkurenci, získala družstva z Malých Přílep všechny cenné kovy.

Ženy     - 1. místo a putovní pohár
Muži A  - 2. místo
Muži B  - 3. místo

[9.7. 2010 - Gabriela Poštová]

Fotogalerie

Losovaní na dechovou zkoušku před startem Na startu Je odstartováno Transport žebříků Běží celá vesnice Gabča slaňuje do Berounky Rychle uvolnit lano pro další slanění Kačka slaňuje aniž by vypadla z opasku Štěpánka při slanění Štěpánka se řítí ke člunu Je potřeba dostat raft do proudu Utonulý (barel) je vytažen z vody a muže se jet dál Poskytování první pomoci A může se běžet s raftem ke kýblům Kýble jakožto likvidační disciplína Doběhnutí s raftem do cíle Gabča v cíli vydechuje Kačka je taky asi ráda, že už nemusí běžet Míša po doběhu Je nutně potřeba ochladit Nástup soutěžních družstev na předání cen Převzetí poháru S pohárem za první místo se jde hezky Vítězné družstvo žen 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná čtyři a pět (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru