sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Brdská liga 3. a 4. 7. 2010

V sobotu vyrazilo družstvo v modrém získat další cenné body do celkového hodnocení Brdské ligy do Nezvěstic u Plzně. Jedna parta, ve složení Jana Urbanová, Míša Ryndová společně s manželi a Andy Štětková, vyjížděla z domovské stanice Malé Přílepy. Druhá parta vyjížděla z Hořovic ve složení Mirka Karásková, Vendy, Irča a Marie Malých. Přestože nám dopravní situace nepřála, nehoda na dálnici a nehoda v Berouně na mostě , včas jsme se zaregistrovaly a připravily na klání. Vylosované 25. místo nám dalo možnost taktizovat. Všechna taktika odešla po dobře kousnutém béčku na rozdělovači, Michala přidala a v tu chvíli se béčko odpojilo, Irča s Luckou obě béčka plná vody odtáhly a připojily k rozdíku. Michala sice přidala, ale čas 34s a něco nás vyřadil z dalších bojů.

Večer proběhla grilovačka u Turnovců na dvoře,zhodnocení našeho neúspěchu a taktická příprava na druhý den.

Po česnečce od pana domácího jsme se vydali ve stejném složení Na Valchu. Stejně jako předchozí den jsme nejdřív postavili stany, vyložili nádobíčko, nafoukly dětem bazének a ochotní kluci nanosili vodu. Někteří se museli nejprve zchladit a protože se do bazénku vešlo více lidí  najednou, tak toho náležitě využili. Ti, na které se nedostalo, skončili v jedné ze dvou kádí. Devatenácté místo nám připadlo při losování. Nádherný čas 21,19s nám zaručoval postup do play off, dokud nenastoupila děvčeta z Radětic a na světelné tabuli se po sestřelení terčů neobjevil čas o 8 setin lepší, tedy 21, 11s. Tímto časem nás radětické odsunuly na konečné 5. místo.

Nevadí, za 14 dní budem bojovat znovu po celý víkend a to v Chotilsku a Líchovech.

[7.7. 2010 - Zdeněk Malý]

Fotogalerie

příprava na útok v Nezvěsticích příprava pod bedlivým okem rozhodčího na platě - p. Matějky dokončení přípravy po odstartování příprava na útok - Valcha, dohlíží rozhodčí plata p. Spilka poslední okamžiky přípravy Vendy, Lucka, vzadu Irča a mimo záběr Andy Lucka s Irčou vypouštění vody po útoku výsledková listina 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Petr a Pavel jsou ženy (ano/ne)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru