sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH ZPV v Braškově - Hasiči na indiánské stezce 26.4.2014

Na místě jsme zjistili, že kromě disciplín o kterých jsme věděli nás opět čeká nějaké překvapení, mezi úkoly bylo poznávání stop, rostlin, poznávání věcí po čichu a podle vůně a tak jsme na poslední chvíli opět použily pana google.
Celkem se závodu účastnilo 10 družstev v kategorii mladších a stejný počet v kategorii mladších.
Jako první tentokrát začínali starší (našim jsem vylosoval devítku) v osvědčeném složení  Martina Stehlíková, Kačka Zajíčková, Filip Melichar, Julča Melicharová a Majda Zajíčková a po nich mladší družstvo 2 (startovní číslo 4) ve složení Žofka Radechovská, Míša Stehlíková, Denisa Ryndová, Bětka Kunclová, Adam Šimek a Lukáš Soukup a nakonec družstvo 1 (startovní číslo 10) ve složení Kačka Špačková, Adam Rynda, Vojta Radechovský, Honza Kučera a Matěj Špaček.
I přes drobné zádrhely doběhli starší na třetím místě a zaslouženou odměnou byly medaile z čokolády. Marťa jako už pravidlem byla v cíli chvilu rozhořčená, že na laně nevěděla, která značka platí, že si na jednom stanovišti nenechali napsat čekačku a taky, že si na laně trochu odřela nohu.
Závod mladších probíhal v pohodě až do chvíle, kdy přišla zpráva, že jeden z Přílepských kluků má asi výron a že ho přivezou z tratě autem. Nevěděl jsem, kdo to bude, ale tipoval jsem správně, byl  to Mates  což byla z tý partička asi nejlepší varianta :-) a přijel skutečně s výronem.  Nicméně zbytek družstva pokračoval v soutěži a Přílepy skončily na hezkém pátém místě. Nakonec mi děti hlásili, že chtěli doběhnout všichni a tak Mates běžel s výronem skoro přes dvě stanoviště za pomoci ostatních členů družstva a tak nejen že družstvo obdrželo diplom za páté místo, ale i diplom za obětavost a pomoc kamarádovi.
Soutěž byla opět hezky připravená, vše probíhalo v příjmené atmosféře ( když nepočítám, že se na začátku ještě než si Mates udělal výron dostat do křížku s jedním ze závodníků tuším z Braškova, ale byly zavčas odděleni),  v hezkém prostředí dětského hřiště.
Vzhledem k počtu družstev soutěž rychle utíkala a před ruhou hodinou už jsme mířili k domovu.
Nakonec doma Mates do večera vydržel nechat se opečovávat a pečlivě se vyhýbat jakkoli na nohu šlápnout a večer ho to najednou přešlo a je noha už ani nebyla moc oteklá, takže to vypadá na nehodu s dobrým koncem.
 

[26.4. 2014 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Nástup soutěžních družstev Družstvo starších na startu Družstvo mladších 2 na startu Starší v cíli a vypadají nějak odpočatě Mladší skupina 1 na startu A už vyráží na trať A tady už doráží do cíle bez Matesa Ještě překročit cílovou čáru Ve volných chvílích se hojně využívalo k zabavení dětí hřiště Dokonce až podle fotek jsem zjistil co všechno se na hřišti dalo dělat Nástup na předání cen Jak ono to dneska vlastně dopadne Kačka přebírá diplom za páté místo pro Přílepy Kačka přebrala i diplom za obětavost - Pozor je v cestě strom Naše soutěžní družstva Družstva mladších Družstvo starších s vedoucím A tak se připravujeme na další závody  
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná tři a sedm (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru